*אומנות מקורית בייצור ישראלי *מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך

תקנון

אתר "אלגנטי עיצוב ברזל" (להלן:”האתר”) הינו אתר ברשת האינטרנט, המהווה חנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים ברשת האינטרנט. בעלת האתר ומפעילתו הינה אלידור 2005 בע"מ מס' ח.פ  513735050.

 מטרת האתר הינה שיווק מדפי מתכת באמצעות פלטפורמה מקוונת לצרכן (להלן "גולש"/"משתמש").

השימוש באתר מותנה בהסכמתך לכלל הסעיפים המופיעים בתקנון זה, המנוסח בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים.

1. תנאים כלליים

עצם הרכישה באתר מהווה הסכמה להוראות התקנון, וכן לכלל התנאים המפורטים בו. לא תתקבל כל טענה על  מחלוקת או תביעה כנגד החברה המפעילה את האתר, למעט הפרת התחייבות המופיעה במסמך זה.

תנאי התקנון עשויים להשתנות מעת לעת, והשינויים יופיע בעמוד התקנון באתר. כלל ההתחייבויות של החברה כלפי הגולשים מופיעים במסמך זה בלבד.

2. רישום לאתר

2.1 הגולש יכול לבחור להירשם לאתר ולבצע בו רכישה. מעת לעת טופס ההרשמה עשוי להשתנות בהתאם לצרכי החברה. עצם הזנת הפרטים בטופס ההרשמה ו/או הרכישה באתר מהווים הסכמה להעברת המידע לבעלי האתר. גולש שאינו מעוניין שפרטיו ימסרו לחברה, לא יוכל לבצע רכישה באתר.

2.2 ההרשמה לאתר מהווה הסכמה לקבלת מידע שיווקי מעת לעת באמצעות קבלת דוא"ל אלקטרוני. משתמש המעוניין להפסיק לקבל את הדיוור יכול לשלוח הודעה אלקטרונית להסרה מרשימת התפוצה.

2.3 החברה שומרת על זכותה לבטל או למחוק את פרטיו של גולש שאינו עומד בתנאי ההרשמה, מזין נתונים פיקטיביים או משתמש בכרטיס אשראי של אדם אחר ללא רשות, לרבות מקרה בו הגולש משתמש בשם בדוי. בנוסף, גולש המשתמש באתר כדי לבצע עברה פלילית, פרסום לשון הרע או תוכן המיועד למבוגרים בלבד יוסר מהאתר וממסד הנתונים של המשתמשים המורשים בו.

3. קנייה של מוצרים באתר

3.1 תמונות המתכת שלנו מיוצרות במפעלי אלידור, חשוב לנו לספק ללקוחות שלנו מוצר מוגמר בצורה הטובה ביותר כולל חיתוך וצביעה מתקדמת בתנור של 200 מעלות, בעקבות כך אנחנו לא מחזיקים מלאי והמוצר מיוצר פר הזמנה, בשל כך לא ניתן לבטל או להחזיר מוצר שיוצר ללקוח אלא אם כן המוצר הגיע פגום.

3.2 חברה אינה מתחייבת להיות הספק בעל המחיר הנמוך ביותר של אותו מוצר. על הגולש לבצע סקר שוק ולבחון את מחירי המוצרים בעצמו. לא תתקבל כל טענה עתידית כנגד החברה הקשורה למחיר המוצר שנרכש.

3.3 כל קניה של מוצר באתר הינה מיידית, אלא אם צוין אחרת באופן מפורש באתר.

3.4 במידה וחלה טעות אנוש במחירו של מוצר כלשהו, לרבות טעויות טכניות, החברה שומרת את זכותה לבטל מכירה זו. במידה ומכירה מבוטלת על ידי החברה, הלקוח יזוכה בעלות המוצר.

3.5 חיתוך וצביעת המוצר בדרך כלל לוקח עד 14 ימי עסקים.

3.6 במקרה של משלוח, המוצר נשלח אליכם ע"י חברת משלוחים חיצונית ולוקח בדרך כלל בין שלושה לשבעה ימי עסקים, תלוי במיקום ובגודל המוצר.

3.7 המשלוח יגיע אליכם בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן חשוב לבחור כתובת משלוח שבה אתם נמצאים רוב היום.

3.8 משלוח לאילת ולנק' קיצון אחרות, כרוך בתשלום נוסף של 50 ₪.

4. קישורים חיצוניים באתר

אין החברה אחראית על מידע שהופיע בקישור חיצוני לאתר, והחברה אינה אחראית לתוכן של אתר חיצוני שאינו בבעלותה. שימוש במידע המופיע באתר חיצוני הוא על אחריות הגולש בלבד.

5. סודיות ופרטיות פרטי הגולש/צרכן באתר

החברה מודעת לחשיבות שמירה על סודיות פרטי הגולש, ועושה ככל יכולתה לשמור על סביבה מקוונת בטוחה מפני צד שלישי שאינו מורשה לצפות בפרטים. את, באמצעות שימוש בטכנולוגיות כמו SSL ושמירת פרטיות הגולשים ופרטי כרטיס האשראי שלהם. זעם זאת, בעולם הדיגיטלי לא ניתן להבטיח חסינות מוחלטת ולכן, אם צד שלישי הצליח לחדור למידע זה לא תהיה לגולש כל טענה או תביעה כנגד החברה.

6. קניין רוחני

העתקה של מידע מהאתר, לרבות: תמונות, תוכן, מפרט מוצר וכל תוכן אחר תהווה פגיעה בזכויות היוצרים של החברה, ועשויה לגרור לפתיחת הליכים משפטיים בגינה.

7. דין ושיפוט

הדין החל על הכתוב בתקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בעת תביעה או מחלוקת כלשהי, בשל טענה כנגד החברה יש לפעול תחילה בהליך של גישור. בכל מקרה אחר תהיה לבתי המשפט של מחוז חיפה הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

8. הזכות לעיין במידע

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל גולש יכול לצפות בעצמו, או באמצעות אדם אחר המשמש כבא-כוחו (לאחר הרשאה בכתב) או על ידי אפוטרופוס, במידע אודותיו השמור במאגרי החברה. ניתן לבקש לשנות פרטים אלה בכתב. יש לקבל אישור כתוב על שינוי הפרטים. ללא אישור זה לא תתקבל כל טענה על שימוש או מסירה של מידע שגוי על הגולש או הצרכן.

ליצירת קשר עם החברה, ניתן לכתוב למחלקת שירות הלקוחות באמצעות טופס "צור קשר" באתר.

Call Now Button