*אומנות מקורית בייצור ישראלי *מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך

קצת עלינו

סטודיו "אלגנטי עיצוב ברזל" הוקם על בסיס שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, אהבה כנה לאסתטיקה וחזון אומנותי פורץ דרך – במטרה להעמיד לרשותך מגוון רחב של עיצובי מתכת מדויקים, המשתלבים באופן מושלם בעיצוב האזורים השונים בביתך.

כיצד צביעה אלקטרוסטטית משפיעה על נראות המוצרים?

האמנים מבית סטודיו אלגנטי עיצובי מתכת משתמשים בציוד מתקדם על מנת לבצע חיתוך בלייזר של מבחר מתכות – ואנו מקפידים על צביעת המוצרים בתהליך ייחודי של צביעת מתכות: צביעה אלקטרוסטטית מתקדמת הצבע מתמגנט למתכת והופך לחלק ממנה. מבחינתך, המשמעות היא עמידות לאורך שנים ואיכות גימור מעולה לכל המוצרים שישתלבו אצלך בבית, במשרד, בחצר או בגינה.

דוגלים בחדשנות בלתי פוסקת

נציגינו עוקבים מקרוב אחר החידושים האחרונים בתחום של חיתוך מתכות בלייזר והעשייה שלנו נעה על הספקטרום שבין עיצוב ואמנות. ברצונך לראות את התוצאה המהפנטת במו עיניך? נשמח לאפשר לך להתרשם מהיצע המוצרים בקטלוג או לעמוד לרשותך עם פתרונות לעיצובים בהתאמה אישית.

מימוש ייחודי של החזון האומנותי

עיצובים בברזל מאפשרים לנו לשמור על התכונות המקוריות של המתכת – אך מבלי לוותר על התאמה לחזון שלך. התוצאה היא מבחר עבודות אמנות לבית ולגינה, כמו גם קולקציה עשירה של אותיות מרחפות בסגנונות שונים ובנוסף לכך קטגוריה שלמה של מוצרים למטבח שבכוחם לשדרג את חוויית הבישול והאפייה.

לא מתפשרים על הפרטים הקטנים

הסטודיו פועל תחת המטרייה הרחבה של חברת "אלידור" – ובהתאם לכך אנו דוגלים בפרפקציוניזם עיצובי, כאשר איכות החיתוך והצביעה מעניקה חותמת סופית לערך המוסף שלנו. המוצרים שלנו עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר ומספקים פתרון עיצובי מעולה עבור מעצבי פנים, אדריכלים, בעלי משרדים ובתים פרטיים כאחד.

עיצובי מתכת לקיר הוא בדיוק הפתרון העיצובי שחיכית לו על מנת ליצור את האפקט הרצוי לך, באופן מרשים, פרקטי ומהפנט. אנו מזמינים אותך להתרשם מקטלוג העבודות למטבח, לסלון ולחדרי המגורים או לבחור בין סוגים שונים של אותיות מרחפות ממש כעת.

במקביל לכך, כחברת-בת של "אלידור" נוכל לספק לך גב איתן לכל דרישה ובקשה תחת קורת גג אחת. לפרטים נוספים, נציגינו ישמחו להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת עבור עבודות אמנות מתכתיות שישדרגו כל חלל וכל קיר במשרד או בבית שלך.

Call Now Button